SPRAWDŹ ŚWIĄTECZNE TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
🗙

Personalizowany fotokalendarz - niebanalny pomysł na świąteczny prezent!

Święta Bożego Narodzenia, zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z nimi rodzi się dylemat co w tym roku podarować bliskim pod choinkę. Perfumy, książka, biżuteria?  Hmm ... a może skarpety w renifery.  Niestety większośc tych prezentów co roku się powtarza. Wydają się takie banalne, bez większego wysiłku możecie kupić je w ostatniej chwili w każdym hipermarkecie. 
 
 
Co innego prezenty zrobione własnoręcznie, mają szczególne znaczenie dla każdego z nas. Potrafią zaskoczyć, wywołać uśmiech na twarzy, a nawet łzy wzruszenia. A najważniejsze macie pewność, że się nie powtórzą.
 
 
Jeśli stoicie przed dylematem się co w tym roku podarować swoim bliskich, zamiast tracić czas i energię na nietrafione prezenty, zróbcie coś naprawdę wyjątkowego i niepowtarzalnego.
 

Personalizowany fotokalendarz z waszymi zdjęciami 

Fotokalendarz dla mamy, cioci, siostry czy brata. Dla każdej z tych ważnych osób możecie przygotować oddzielny projekt fotokalendarza, wystarczy że wybierzecie odpowiednie zdjęcia. Projektując, pamiętajcie aby zaznaczyć ważne dla Was daty i święta. Taki upominek mile ich zaskoczy. Prezent zrobiony  samodzielnie sprawi, że poczują się docenieni. Pamiętajcie, aby nie zostawiać prezentów na ostatnią chwilę, już dziś zacznijcie zabawę z naszym kreatorem online. Projektowanie fotokalendarza  jest banalnie proste i może sprawić Wam wiele frajdy.
 
 
Święta to wyjątkowy i magiczny czas. Cieszcie się nadchodzącymi chwilami spędzonymi wspólnie z rodziną  przy wigilijnym stole i pachnącej choince. Przez cały rok dzielcie się radością oraz wspomnieniami zapisanymi na kartach fotokalendarza