SPRAWDŹ ŚWIĄTECZNE TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
🗙

Fotokalendarz - prezent na każdą okazję

Lubimy dawać prezenty. Chętnie obchodzimy urodziny, imieniny, obdarowujemy się nawzajem na święta lub podczas innych okazji i okoliczności. Zwykle szukamy prezentów przydatnych, lub wyjątkowych - spersonalizowanych. Chętnie wręczane rękawiczki, szaliki, skarpetki, ustępują miejsca prezentom bardziej wysublimowanym - takim jak biżuteria, czy bony upominkowe o różnej wartości. 

To od nas zależy czy chcemy okazać swoją więź z obdarowanym wręczając mu drogi prezent czy symboliczny.

Coraz większą wartość mają upominki wykonane samodzielnie. Stworzone z myślą o obdarowywanej osobie, nie są produktem jednym z wielu takich samych ułożonych na sklepowej półce.

Jaki prezent ofiarować mamie. Co jej dać gdy wydaje nam się, że wszystko posiada?

A gdyby otrzymała od nas wspólne chwile sprzed roku lub kilku lat? Na kartach nowego kalendarza w każdym miesiącu nasze wspólne chwile: w lipcu wspólne wakacje nad morzem, w grudniu zdjęcie przy choince z poprzedniego roku. 

Dodatkowo możemy oznaczyć w takim kalendarzu swoje urodziny, rocznicę ślubu rodziców, imieniny babci lub chociażby termin wizyty u lekarza. 

 

 

Babcia czy dziadek? Dla nich także kalendarza z zaznaczonymi najważniejszymi datami: urodzinami wnuków, wspomnieniami dla nich najważniejszymi, taki prezent sprawi z całą pewnością najwięcej radości i wzruszeń. Dodatkowo zdjęcia na kartach miesięcy będa im przypominały, że nie są sami na świecie.

 

W takim kalendarzu możemy umieścić nasze zdjęcia z wakacji, by cały rok cieszyć się odwiedzonymi miejscami i często wspominać przygody, które nas spotkały. 

 

Kalendarz to najlepszy prezent. Personalizowany, wyjątkowy, od serca, na każdą okazję.