SPRAWDŹ ŚWIĄTECZNE TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
🗙

Fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka - prezent który wzrusza do łez

Do 21 i 22 stycznia zostało niewiele czasu kiedy to wszystkie babcie i dziadkowie obchodzą swoje święto. Wielu z Was ma dylemat co w tym roku podarować swoim dziadkom w ramach podziękowania za włożony trud  przy wychowaniu oraz bezinteresowną miłość jaką okazują każdego dnia. Kwiaty, czekoladki? My proponujemy oryginalny prezent wykonany własnoręcznie, a mianowicie: personalizowany fotokalendarz ze zdjęciami wnucząt

Idealny prezent dla Babci i Dziadka

 

Personalizowany fotokalendarz to upominek, który potrafi naprawdę zaskoczyć wywołać uśmiech na twarzy staruszków a nawet łzy wzruszenia. Pamiętam jak w zeszłym roku mój dziadzio twardziel jakich mało, uronił kilka łez gdy otworzył prezent. Na kartach fotokalendarza zapisana historia czterech pokoleń. Moich dziadków, rodziców, nas wnuków i prawnuków. Na każdej ze stron zaznaczone ważne daty oraz rodzinne święta. Imieniny babci Zosi, narodziny Frania czy pierwsza rocznica ślubu Urszuli i Stefana.

Taki fotokalendarz możecie przygotować samodzielnie, świetnie się przy tym bawiąc. Zaangażujcie w projektowanie kalendarza swoje pociechy, aby i one miały wkład w przygotowanie niespodzianki dla dziadków. Wybierzcie odpowiedni szablon, mamy kilka dedykowanych specjalnie na tą okazję np. szablon fotokalendarza “Prezent dla dziadków” delikatne pastelowe kolory z kwiatowymi motywami. Teraz wystarczy że dodacie swoje zdjęcia, zaznaczycie ważne daty i gotowe. Wspomnienia to bezcenny upominek jaki możecie podarować swym dziadkom w podziękowaniu za troskę jaką okazują każdego dnia.

 

Zamawiając większą ilość fotokalendarzy do 31 stycznia 2019 r. w ofercie specjalnej zapłacicie jeszcze mniej.